Naprakész

építőipari megoldások

Állások

VILLANYSZERELŐ napelemes területen

Fiatalos, dinamikus csapatunkba keresünk elsősorban napelemes rendszer kivitelezési projektjeink megvalósításához gyakorlattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó villanyszerelőket.

Feladatok:

  • napelemes rendszerek helyszíni telepítése tetőre/földre
  • elosztó szekrények villamos bekötése
  • inverterek beüzemelése

Előny:

  • több éves tapasztalat napelemes rendszerek szerelésében
  • azonnali kezdés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • piacképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Szeged és vonzáskörzete

Űrlap kitöltésével jelentkezhet a meghirdetett állásajánlatra

    Fájl csatolás

    Önéletrajzét és motiváció levelét itt tuja becsatolni az állásajánlathoz.

    Az alábbi fájlformátumokat tudja feltölteni: doc, pdf, rtf, docx

    Széchenyi 2020