Naprakész

építőipari megoldások

Állások

ÉPÍTÉSVEZETŐ építészeti területen

Csapatunk 1 fő magasépítési végzettségű ÉPÍTÉSVEZETŐT keres SZEGEDI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • magasépítési kivitelezési feladatok munkahelyi vezetése, folyamatok ellenőrzése, koordinálása
  • építési munkák szakmai irányítása, műszaki ütemtervek készítése és betartatása
  • vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, gazdaságosságra, határidőre, minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre
  • megrendelővel, vállalkozóval, alvállalkozókkal törté egyeztetések, kooperációk megtartása
  • alvállalkozói pályáztatások lebonyolítása, szerződéskötés előkészítése
  • teljesítések igazolása, igazoltatása, teljesítmények felmérése, pótmunka elszámolások végrehajtása
  • építéshelyi adminisztráció naprakész vezetése,
  • együttműködés a szakterületi munkatársakkal

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség építészeti területen (technikum)
  • 2 év építésvezetői/művezetői gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • önálló megbízható, precíz munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • kimagasló szervező- és kommunikációs készség
  • stratégiai gondolkodás

Amit kínálunk:

  • versenyképes, bejelentett jövedelem
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • fiatalos, támogató szemléletű vezetőség
  • céges eszközök használata (gépjármű, laptop, mobiltelefon)

Űrlap kitöltésével jelentkezhet a meghirdetett állásajánlatra

    Fájl csatolás

    Önéletrajzét és motiváció levelét itt tuja becsatolni az állásajánlathoz.

    Az alábbi fájlformátumokat tudja feltölteni: doc, pdf, rtf, docx

    Széchenyi 2020